HAKKIMIZDA BİRKAÇ SÖZ

Kalitenin ve Lezzetin Adı
Sofranın Tadı

Misyonumuz

Tüketici isteklerine cevap verebilecek kalitede zengin ürün çeşitliliğimizle, artan verimlilik ve istikrarla pozitif yönde gelişip büyümek temel misyonumuzdur. Sofranın Tadı, her bir baharat damlasında titizlikle işlenen tecrübe ve sevgiyi içermektedir. Misyonumuz, bu özenle seçilmiş baharatları, sofralarınıza ve yaşam tarzınıza uygun bir şekilde sunarak sizlere unutulmaz anlar yaşatmaktır.

Vizyonumuz

Sofranın Tadı markası olarak, kaliteli, lezzetli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hayata tat katmak ve birlikte kazanmak en büyük vizyonumuzdur. Bu vizyonla, tüketicilerimize sadece baharat değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyoruz. Sofranın Tadı, sofralarınıza değer katmanın ötesinde, özel ve unutulmaz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Online mağazamız hakkında

1993 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Hacı Ali Selen tarafından kurulan Balbis Baharat Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, başlangıcından itibaren "Dünyanın en iyi baharat firması" olma hedefiyle yola çıkmıştır. Kahramanmaraş'ta köklerini salan ve ülkemizin en büyük üretim merkezlerinden birinde faaliyet gösteren şirketimiz, çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

SofranınTadı - Acı, Tatlı, Ekşi

Kalite Politikamız

  1. Müşteri Odaklılık: Sofranın Tadı, müşterilerine kalite ve fiyat konusunda birinci sınıf hizmet sunma taahhüdü ile hareket eder.
  2. Marka Gücü: Sofranın Tadı, sektörün en güçlü firmalarından biri olarak marka gücünü sürekli olarak artırmayı amaçlar.
  3. İnsan Kaynaklarına Yatırım: Deneyimli ve uzman kadromuz, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına insan kaynaklarına önem verir.
  4. Ürün ve Hizmet Kalitesi: Sofranın Tadı, yıllardır verdiği kusursuz ve tüketici odaklı hizmet anlayışını sürdürerek sağlıklı ürünler sunmayı ilke edinir.
  5. Verimlilik: Müşteri beklentilerinden yola çıkarak ürün portföyünü sürekli genişleterek, Pazar koşulları ve dünya genelindeki trendleri takip ederek yenilikler sunmayı amaçlar.
  6. Para İade Garantisi: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına, ürünlerimizde yakaladığımız kalitenin bir güvencesi olarak para iade garantisi sunar.

Sofranın Tadı, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak amacıyla ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005, HACCP 13001 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve MS 1500:2009 Helal Gıda Uygunluk Sertifikaları ile geleceğe emin adımlarla yürümekte ve müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı taahhüt etmektedir.

BELGELERİMİZ

Kaliteyi Önemsiyoruz

Size en iyi hizmet ve ürünü sunmak için gerekli bütün kalite belgelerini alıyoruz.